O NÁS

Sme výhradný dovozca kotlov KAMEN, peletových horákov VENMA a tepelných čerpadiel VASTI do Slovenskej republiky.

Spoločnosť GLOBÁL, spol. s r.o. sa zaoberá dodávaním zariadení na úsporné riešenia v oblasti vykurovania.  Obchodná časť spoločnosťi sa však postupne uberá smerom k obnoviteľným zdrojom energie, a to hlavne na využitie tejto energie pre vykurovanie a ohrev teplej vody. 
Našim cieľom je dodávať Vám zariadenia využívajúce alternatívne obnoviteľné zdroje energie a ponúknuť Vám tak možnosť využívať ekologické technológie šetrné nielen k nášmu životnému prostrediu, ale i k Vašim výdavkom za teplo. Takéto obnoviteľné zdroje energie, ktoré sú z hľadiska ľudských meradiel nevyčerpateľné, sú predovšetkým energia Slnka a biomasy. 
Dodávame zariadenia, ktoré sú absolútne ekologické a ušetria Vám až niekoľko desiatok % prevádzkových nákladov. Ich technické riešenie je vždy realizované modernými technológiami. Použitím kvalitných kotlov a našim servisom Vám bude dobre slúžiť dlhé roky. Naše ekologické kotly Vás spoľahlivo zahrejú po celú vykurovaciu sezónu a pritom budú šetriť Váš rozpočet i ovzdušie vo Vašom okolí. Vysoká kvalita a predovšetkým ľahká a časovo nenáročná obsluha našich kotlov vytvára moderné trendy v spôsobe bývania. Medzi širokou ponukou nájdete aj interierové peletové kachle a kotle ktoré sú vedľa príjemného zdroja tepla taktiež veľmi obľúbeným moderným doplnkom interiérov. Môžete si tak dopriať pohľad na oheň priamo v pohodlí vašej obývacej izby.
Všetky nami ponúkané kotly, pece, kachle, slnečné kolektory a fotovoltické systémy vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.
TOP